Grupa Bibliodramy

Grupa Rozwojowa prowadzona metodą bibliodramy. Uczestnictwo w grupie daje możliwość polepszenia relacji z Bogiem, innymi ludźmi i samym sobą. Wspólne odgrywanie scen biblijnych otwiera na silniejsze doświadczenie Boga i daje poczucie Jego namacalnej obecności. Chęć współpracy w Grupie Rozwojowej mogą wyrazić zarówno osoby mające doświadczenie bibliodramy, jak i te, które do tej  pory nie korzystały z możliwości, jakie one dają.

„PÓJDŹ ZA MNĄ!”. Te słowa Chrystusa, są tytułem i streszczeniem projektu ewangelizacyjnego. Chcemy iść za Mistrzem w nieznane. Grupa jest jeszcze otwarta i można do niej dołączyć.

 

Zapraszam wszystkich, którzy poszukują impulsów dla osobistej przemiany. Wspólne czytanie Biblii i refleksja w grupie nad Słowem Bożym umożliwia pogłębione dotarcie do treści w Nim zawartych. Lepsze rozumienie jest początkiem bardziej świadomego i autentycznego przeżywania wiary.

Uczestnictwo w grupie daje możliwość polepszenia relacji z Bogiem, innymi ludźmi i samym sobą. Wspólne odgrywanie scen biblijnych otwiera na silniejsze doświadczenie Boga i daje poczucie Jego namacalnej obecności. Praca ciałem pozwala bardziej poczuć siebie, uświadomić sobie swoje uczucia, pragnienia a także ograniczenia i problemy, które można przepracować w atmosferze wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa. Chęć współpracy w Grupie Rozwojowej mogą wyrazić zarówno osoby mające doświadczenie bibliodramy czy pracy z inną formą psychoterapii, jak i te, które do tej  pory nie korzystały z możliwości, jakie one dają.

Informacje organizacyjne:

– Koszt pięciogodzinnego spotkania wynosi 70 zł.
– Udział w grupie poprzedzony jest rozmową kwalifikacyjną. Proszę zadzwonić pod numer 607-618-288.

Termin:

Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę 27 maja 2018 r. (w godzinach od 14.00 do 19.00).

Miejsce:

„Pracownia Rozwoju Osobistego”
Częstochowa, al. Wolności 35 (tuż obok Dworca PKP/PKS).

Informacje:

tel: 607-618-288
e-mail: psychodrama@pro-ty.pl

Zapisy:

Aby zapisać się należy kliknąć na poniższy przycisk i postępować zgodnie z informacjami w formularzu: