Dlaczego my?

Idea psychodramy od samego początku bardzo nas zainspirowała. Nie chodzi jednak o jej teorię, ale o nasze własne doświadczenie jak działa ta metoda. Dobrze jest, zanim coś zaproponuje się innym, samemu zobaczyć jak to jest. Zainspirowała nas również idea stworzenia miejsca, w którym moglibyśmy przedstawić psychodramę jako innowacyjną formę psychoterapii i rozwoju. Jest to zatem chęć podzielenia się z innymi wszystkim tym, co psychodrama może wnieść dobrego do naszego życia.

 

Ks. dr Tomasz Knop
teolog duchowości, nauczyciel akademicki, asystent psychodramy w trakcie szkolenia II stopnia na lidera psychodramy, absolwent Śląskiej Szkoły Psychoterapii, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym, certyfikowany lider bibliodramy, kapelan hospicjum w Częstochowie, kierownik duchowy, rekolekcjonista.

 

mgr Małgorzata Kowalczyk
psycholog kliniczny, psychoterapeuta certyfikowany w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym, asystent psychodramy w Polskim Instytucie Psychodramy, w trakcie szkolenia II stopnia na lidera psychodramy.

 

mgr Anna Łoboda
nauczyciel dyplomowany, pedagog, katecheta, trener dramy, asystent psychodramy w Polskim Instytucie Psychodramy w trakcie szkolenia II stopnia na lidera psychodramy, certyfikowany lider bibliodramy.

 

mgr Lidia Zdanowska
psycholog, pedagog, certyfikowany specjalista terapii uzależnień KBdsPN, psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, psychodramtysta Instytutu Psychodramy. Biegły psycholog przy sądzie okręgowym w Katowicach, biegły w przedmiocie uzależnienia. Prowadzi terapię indywidualną łącząc różne podejścia oraz terapię grupową szczególnie w podejściu psychodramatycznym.