Dlaczego my?

Idea psychodramy od samego początku bardzo nas zainspirowała. Nie chodzi jednak o jej teorię, ale o nasze własne doświadczenie jak działa ta metoda. Dobrze jest, zanim coś zaproponuje się innym, samemu zobaczyć jak to jest. Zainspirowała nas również idea stworzenia miejsca, w którym moglibyśmy przedstawić psychodramę jako innowacyjną formę psychoterapii i rozwoju. Jest to zatem chęć podzielenia się z innymi wszystkim tym, co psychodrama może wnieść dobrego do naszego życia.

 

Ks. dr Tomasz Knop
teolog duchowości, nauczyciel akademicki, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym, terapeuta psychodramy, lider bibliodramy, kierownik duchowy, rekolekcjonista, kapelan hospicjum w Częstochowie.

 

 

mgr Joanna Bijok
psycholog, certyfikowany psychoterapeuta Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, specjalista psychoterapii uzależnień z certyfikatem Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii, absolwentka II stopnia szkolenia w psychodramie w Polskim Instytucie Psychodramy w Krakowie, superwizor-aplikant psychoterapii w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym.