Dlaczego my?

Idea psychodramy od samego początku bardzo nas zainspirowała. Nie chodzi jednak o jej teorię, ale o nasze własne doświadczenie jak działa ta metoda. Dobrze jest, zanim coś zaproponuje się innym, samemu zobaczyć jak to jest. Zainspirowała nas również idea stworzenia miejsca, w którym moglibyśmy przedstawić psychodramę jako innowacyjną formę psychoterapii i rozwoju. Jest to zatem chęć podzielenia się z innymi wszystkim tym, co psychodrama może wnieść dobrego do naszego życia.

 

Ks. dr Tomasz Knop
teolog duchowości, nauczyciel akademicki, asystent psychodramy w trakcie szkolenia II stopnia na lidera psychodramy, absolwent Śląskiej Szkoły Psychoterapii, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym, certyfikowany lider bibliodramy, kapelan hospicjum w Częstochowie, kierownik duchowy, rekolekcjonista.

 

 

mgr Anna Łoboda
nauczyciel dyplomowany, trener dramy, katecheta, pedagog, asystentem psychodramy w trakcie szkolenia II stopnia w Polskim Instytucie Psychodramy w Krakowie, certyfikowany lider bibliodramy. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Więcej